تعمیر گیربکس ولستر

الان که در حال خواندن بحث تعمیر گیربکس ولستر هستید، احتمالا خودروی شما دچار مشکلی شده و به دنبال جایی هستید که برای تعمیر خودرویتان در آنجا اقدام نمایید. خودرو های خارجی و به خصوص خودرو های کره ای مثل هیوندای ولستر، به دلیل این که خارجی و وارداتی هستند، نیاز به توجه ویژه و مراقبت های خاص دارند، به همین خاطر مجموعه تهران کره که یک تعمیرگاه تخصصی ولستر است، به وجود آمده است تا در مشکلات خودرویی تان در کنارتان باشد تا در زمانی که مشکلی برای خودرویتان و به خصوص گیربکس آن به وجود آمد، با تیم متخصصی که از تعمیرکاران خودرویی دارد، گیربکس خودروی شما را تعمیر و به بهترین شکل ممکن تقدیم شما نماید.

تعمیر گیربکس ولستر

هیوندای ولستر، هاچ‌بک اسپرت و محبوب کره‌ای، با طراحی جسورانه و رانندگی لذت‌بخش، در میان جوانان ایرانی طرفداران بسیاری دارد. اما گیربکس به عنوان قلب تپنده این خودرو، نیازمند مراقبت و تعمیر دوره‌ای است. انتخاب تعمیرگاهی تخصصی و مجرب همچون تهران کره، تضمینی برای حفظ عملکرد و طول عمر گیربکس ولستر شما پس از انجام تعمیر گیربکس ولستر خواهد بود. برخی از مشخصات فنی گیربکس ولستر را با هم مشاهده می کنیم.

نوع گیربکس: اتوماتیک 6 سرعته دوکلاچه

نسبت دنده ها:

دنده اول: 3.545

دنده دوم: 2.273

دنده سوم: 1.522

دنده چهارم: 1.140

دنده پنجم: 0.839

دنده ششم: 0.684

دنده عقب: 3.333

حداکثر سرعت: 210 کیلومتر در ساعت

شتاب صفر تا صد: 8.5 ثانیه

هزینه تعمیر گیربکس ولستر

هزینه تعمیر گیربکس وراکروز، به عوامل مختلفی مانند مدل خودرو، نوع گیربکس، شدت خرابی و دستمزد تعمیرکار بستگی دارد. به طور کلی، تعمیر گیربکس اتوماتیک نسبت به گیربکس دستی پرهزینه‌تر است. همچنین، تعویض کامل گیربکس، هزینه‌ای به مراتب بیشتر از تعمیر آن خواهد داشت.

تعمیرگاه گیربکس ولستر

تعمیر گیربکس هیوندا ولستر، کاری تخصصی و حساس است که باید به تعمیرگاهی مجرب و معتبر سپرده شود. تعمیرگاه تخصصی گیربکس تهران کره با ارائه خدمات تخصصی و باکیفیت، همراهی قابل اعتماد در حفظ عملکرد و طول عمر گیربکس خودروی شما خواهد بود.

امتیاز دهید
دسته بندی: hyundai برچسب ها:
تعمیر گیربکس ولستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *